Friday, 10 January 2014

Photo shoot to remember

Ugh, I was planning to have a strong start with the blogging on the very first day of the new year, but, well, it turned out the way it always does. I'm lagging behind, but better late than never, right? What's even worse, there are still so many cool things to tell you about 2013 that I still kind of live in the past. 

This photo shoot in September, for instance. A beautiful experience from the beginning to the end. A day full of laughter and joy. It was raining cats and dogs when Kristjan dropped me off to the make-up studio; it stayed dry and sunny throughout the entire photo shoot and started raining heavily again a moment after we finished outdoor shooting.

We are infinitely grateful to the professionals that worked with us, starting from the photographer Annika Metsla. My boys too were wonderful and cooperative beyond expectations. Uku managed to get a nasty scratch on his forehead the day before the shoot, but scars make the man, as they say. 

All in all, a wonderful experience, which resulted in 500 [sic!] beautiful photos. We definitely clicked with the photographer well enough to have her documenting a certain Very Special Day later this year (so it was a test shoot in this sense).

Enough with the talking. I'll let the fraction of the images speak for themselves. You can see some more in Annika's blog post here.

- - -

2014. aasta algusesse plaanitud vägeva blogi-avapaugu kohta võiks öelda nii, et tahtsin parimat, aga läks nii nagu alati. Aga parem hilja kui mitte kunagi, eks ole? Erilist puhta lehe tunnet ei ole paraku ka seetõttu, et mitmed (töö)projektid on lohisenud sujuvalt uude aastasse kaasa. Pealegi on veel nii palju toredat 2013. aastast, millest ma pole kirjutanud. Näiteks meie fotosessioon mullu septembris. Imetore kogemus otsast lõpuni. Fotograaf oli fantast, teised asjasse kaasatud profid ka, ning poisid üle ootuste kooperatiivsed. Tulemuseks 500 pilti, mille seast on tõesti raske valida neid kõige-kõigemaid. Siin siis murdosa, suvaliselt valitud kümme. Veidi rohkem jäädvustusi ja natuke juttu fotograaf Annika Metsla blogis.
1 comment:

  1. Käisin ka Annika blogis lisa luuramas ja pean rõõmuga nentima, et kui stiilsed inimesed ja head fotograafid kokku saavad, sünnib imeilusaid asju! Aplodeerin kõvasti! :)

    P.S: Kas soovi luga ka saab küsida? Kui jah, siis telliksin paar postitust selleks Väga Eriliseks Päevaks ettevalmistuste tegemisest. Ma olen ise küll juba nende Väga Erilise Päeva läbi teinud inimeste ridades, aga see ei tähenda, et mul teiste Väga Eriliste Päevade vastu huvi kuidagi vähenenud oleks... ;)

    P.S.S. Kui mul oleks sellised meetrised siresääred nagu Sul, siis ma teeksin nende säärte auks kohe eraldi blogi ning postitaksin neist igapäevaselt vähemalt (!) tosinkond pilti! ;)

    ReplyDelete