Tuesday, 3 December 2013

WIP: crochet headbands

We are back home! It's a miracle, considering the fact that I managed to hurt my back so badly on Sunday, that I could still barely move the night before our departure. I already envisioned being rolled about the airport in a wheelchair, but luckily I still managed to cope on my own two feet. (Speaking about going about on two feet, it was the very first time Uku actually walked through the metal detector at the airport security on his own! A milestone!)

So it's home rest for me for the next couple of days. Sitting down, especially cross-legged, doesn't hurt as much as standing up, so my current condition doesn't keep me from doing some crafting (and blogging). This is  what I'm currently working on: embellishing some of my previously finished crochet headbands/chokers/bracelets with Swarovski crystals and acrylic rhinestones. Soon available in the respective section of my Etsy store. :)


- - -

Mul õnnestus eelviimasel reisipäeval Ukut üles tõstes endal selg niimoodi paigast tõmmata, et ma ei suuda õieti ikka veel uskuda, et kogu kojureisi-odüssseia (ümberistumisega rong Karlsruhest Frankfurdi lennujaama, kohvrilogistika, lapsekäru jne) toimis. Veel eelmisel õhtul tegi iga liigutus sellist põrguvalu, et nägin juba vaimusilmas, kuidas mind ratastoolis mööda lennujaama ringi kärutatakse. Õnneks leidus mehevanematel kodus Indoneesiast toodud imerohtu, mingeid hirmsa kopitushaisuga müstilisi plaastreid, mis tõesti mõjusid kui nõiaväel. Seega olen nüüd enam-vähem liikumisvõimeline, aga selg on siiski endiselt üsna kange. Istumine, eriti rätsepistes, on kõige mugavam asend, niisiis ei takista mu praegune konditsioon tegelemast ei käsitööga ega arvuti nokkimisega. Pildil praegu käsilolev: heegeldatud-punutud peapaelte/kaelaehete/käekaunistuste (ma armastan multifunktsionaalsust!) kaunistamine äsja Karlsruhest soetatud Swarovski kristallide ja juba olemasolevate varude seast leitud akrüülist ehiskividega. Jõulupeole ja muidu kekutamiseks. Kui mõni päev siinmail valgeks ka läheb (täna näiteks minu meelest ei läinudki), siis ehk saan ka mõne pildi klõpsata, et need poodi müüki panna. :)

1 comment:

  1. Ah, kui tore, avastasin alles nüüd, et oled jälle blogima hakanud! Tervitused.

    ReplyDelete